PRACOVNÍK / PRACOVNICE ODBORNÉHO ZACHÁZENÍ VE VĚZEŇSTVÍ - VYCHOVATEL TERAPEUT / VYCHOVATELKA TERAPEUTKA / Osobní, rodinní a sociální psychologové

FirmaVězeňská služba České republiky
ÚvazekHPP
Mzda31 680 Kč až 43 570 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Požadujeme:
vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu - pedagogické vzdělání nebo psychologické vzdělání (není nutná jednooborová psychologie) nebo odborná způsobilost dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, v platném znění + ucelený sebezkušenostní sociálně-psychologický nebo psychoterapeutický výcvik.
Praxe v léčbě závislostí vítána.
Platové podmínky: 11. platová třída dle Nařízení vlády č. 341/2017 Sb., v platném znění, a v závislosti na dosažené praxi + zvláštní příplatek.

Náplň práce:
Zaměstnanec je tzv. "odborným garantem" programu specializovaného oddělení výkonu trestu odsouzených s poruchou osobnosti a chování, jakož i programu specializovaného oddělení pro výkon trestu odsouzených s poruchou osobnosti a chování, způsobenou užíváním návykových látek. Kromě výkonu psychoterapie nese jako "odborný garant" odpovědnost za dodržování odborné koncepce programu a jeho aktualizaci dle aktuálních poznatků v oboru adiktologie, a za odborné řízení programu a terapeutického týmu včetně provádění intervize.
Výhody:
200 hodin dovolené, 40 hodin dodatkové dovolené, 5 dnů indispozičního volna, možnost využití FKSP (příspěvek na stravování, penzijní připojištění, rekreaci, sportovní akce), bezplatné využití tělocvičny, posilovny, sauny, JUDO-sálu v objektu věznice, využívání vlastních rekreačních středisek v rámci České republiky a možnost výměnných rekreací ve Slovenské republice

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:bakalářské

Nabízíme:

adresa pracoviště:nám. Míru 55, Valdice, 50711, Česko
mzda, plat (hrubý):31 680 Kč až 43 570 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 05. 2024

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:Vězeňská služba České republiky, IČ: 00212423
datum zveřejnění nabídky práce:27. 03. 2024

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Naďa Hudská, personalista
telefon:493507219 PO-PÁ 7,00 - 14,30 hodin
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Vězeňská služba u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 31 680 Kč až 43 570 Kč ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: jednosměnný provoz ; Adresa práce: nám. Míru 55, Valdice, 50711, Česko ; Nástup: 01. 05. 2024 ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.